Skoro tutaj jesteś, wiemy już, że coś nas łączy – zamiłowanie do muzyki. Nasz team nie jest zlepkiem nazw stanowisk, sztywnych ram i wytyczonych grubą linią obszarów działalności. Jesteśmy drużyną, która zebrała się, by odnajdywać to, co najpiękniejsze w muzyce, dzielić się swoimi odkryciami i pozwolić Wam na zdobywanie waszych winylowych pragnień.
 
Poznajcie Maurycego Turka – kolekcjonera płyt winylowych, wielopłaszczyznowego przedsiębiorcę, który zawsze przenosi swoje pasje i marzenia do świata rzeczywistego. Jesteśmy tu dzięki jego zapałowi do działania i głębokiemu przekonaniu o ogromnej wartości, jaką niosą za sobą klejnoty muzyczne, które możecie znaleźć w Crate Monkey Records.
 
Natalia Frąckowiak to osoba, która pomoże Wam we wszystkim – właśnie ona będzie odpowiadała na Wasze wiadomości i koordynowała cały proces sprzedaży. Uwielbia Beatlesów, kocha jednak również takie legendy, jak Led Zeppelin, czy Billy Joel. Chętnie sięga także do polskich artystów, np.: Lao Cze, Republica lub Strachy na Lachy. Niemniej jednak, z równą przyjemnością słucha klasyki, czego świetnym przykładem są wykonania Ill Divo. Jako częsta bywalczyni różnorodnych festiwali muzycznych (Woodstock, Open’er i in.), jest otwarta na wszystkie gatunki muzyczne. Natalia czuwa też nad tym, abyście mieli z czego wybierać – dba o rozwój Crate Monkey Records w Polsce i poza jej granicami.
 
To, co znajdziecie na blogu Crate Monkey Records, będzie dziełem Kasi Bartkowiak. Głębokie zamiłowanie do wszelkiego rodzaju muzyki, dzięki tej platformie, może połączyć z pasją do pisania. Jej zaangażowanie pozwala na bieżące prowadzenie social mediów – Facebooka i Instagrama – dzięki czemu zawsze możecie być na bieżąco w kwestiach asortymentu, promocji oraz ciekawych wydarzeń związanych z polem działalności Crate Monkey Records. Zamienianie myśli w słowa to jej sposób nie tylko na pracę, ale również na życie. Pracując jako copywriter, zajmuje się różnymi obszarami działalności. Jednakże dopiero teraz może powiedzieć, że dotarła do swojej Valhalli, krainy, w której jej definicja szczęścia – zebranie w jednym miejscu tworzenia słowem oraz muzyki – została wreszcie osiągnięta. Jej pasje muzyczne obracają się nie tylko wokół genialnych utworów, jakie z pewnością rodzą się wśród gatunków rock, pop, muzyka klasyczna, r&b, rap i blues, ale także wokół muzyki musicalowej, filmowej i poezji śpiewanej.
 
Nad poprawnością działania strony i wszelkimi jej usprawnieniami czuwa Rafał Nagórski – mózg marketingowy
 
Rafał to facet, który nie boi się żadnego wyzwania. Może on być zarówno technikiem-informatykiem, jak i marketingowym akrobatą. Zdecydowanie jest wojownikiem rozwoju osobistego. Stawia na poszerzanie horyzontów i hojnie dzieli się swoją wiedzą z innymi w mediach społecznościowych. Jest współtwórcą systemu StarFunnel, praktykiem, który na drodze do sukcesu nie zgubił swoich pasji. Stąd też jego włączenie się w projekt Crate Monkey Recodrs i muzykę, którą kocha.Jako człowiek inspirujący się wszystkim, co go otacza, posiada także różnorodne gusta muzyczne. Delektuje się ikonami, takimi jak Whitney Houston, Michale Jackson czy Genesis. Jednocześnie zachwycają go odwaga muzyczna i eksperymenty takich artystów, jak Mike Oldfield, KOTO masterpieces, Laserdence. Docenia także wartość muzyki filmowej, w szczególności z produkcji Das Boot oraz Jurassic World.